bg

SAM YAPI - istanbulda inşaat betonu atanlar

İSTANBUL ESENYURT esenyurt/İstanbul
Tel: 0532 657 97 29 Cep: 0546 531 01 26 Fax: 0532 657 97 29
Üye
SAM YAPI - istanbulda inşaat betonu atanlar
1635233774_images.jpg

Yetkili Adı
: SAM YAPI
Adres
: İSTANBUL ESENYURT
Şehir/İlçe
:

İstanbul / esenyurt

Telefon
: 0532 657 97 29
Cep Tel
: 0546 531 01 26
Faks
: 0532 657 97 29
Sektörler
: İnşaat Firmaları
Email
: [email protected]
Web
: www.istanbul-sapci.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 70 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul genelinde HAZIR BETON VE KURU ŞAP ATMA pazarında orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, Ülkemiz deki yeni İnşaat sistemi ve modeli ile teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek İnşaat sektörümüzün modern düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan ŞAP & BETON USTASI, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ŞAP & BETON ATMA dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

ŞAP & BETON ATMA sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde önder firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren İstanbul’un her bölgesinde; önder ve örnek kalitede, yenilikçi fazlası projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak pazarında ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan ŞAP & BETON USTASI bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyon başarısı etkili olmuştur.

ŞAP & BETON USTASI ailesi olarak tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı asli politikası olarak benimsemektedir.

SAYGILARIMIZLA,

 

Facebook Yorumları