bg

Kırklareli Temizlik Firmaları

MÜRACAAT : 0532 111 0571 Merkez/Kırklareli
Üye
Kırklareli Temizlik Firmaları
1554467889_temizlik_1.jpg

Yetkili Adı
: BU REKLAM SAYFASI SATILIKTIR
Adres
: MÜRACAAT : 0532 111 0571
Şehir/İlçe
:

Kırklareli / Merkez

Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Temizlik Firmaları
Email
: [email protected]
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 3 /5)
(3 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1643 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Şirket Geçmişi

Temizlik sektörünün artan önemine ve talebine paralel olarak firmamız 2012’ den beri sürdürdüğü temizlik faaliyetlerini 2012 yılında resmileştirerek tüm kurum ve kuruluşlara profesyonel anlayışla üst kalitede temizlik hizmeti vermektedir.

Kırklar Temizlik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için ilk aşamadan son aşamaya kadar kendi branşında deneyimli personelimiz ile çağın teknolojisine ayak uydurarak, siz değerli müşterilerimiz tarafından örnek gösterilmek en önemli misyonumuzdur.

Bizim için başarı müşteri memnuniyetinde öncelikli olan karşılıklı güven hızlı kaliteli ve zamanında bir defada doğru işi yapmaktır. Bu yüzden ki Kırklar Temizlik çalışanları işçi sağlığı ve çevre eğitimleri ile çalışanlarını bilinçlendirir, kullandığı tüm ekipman ve kimyasal malzemeleri sertifikalı ürünlerden tercih eder.

Hedefimiz tecrübelerimizden aldığımız güç ile teknolojik gelişimleri de takip ederek, sürekli gelişerek, hizmet kalitemizi en yükseğe taşıyıp, müşterilerimizin yaşam alanlarını standartlara uygun, hijyenik ortamlar haline getirebilmek ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

 

Facebook Yorumları