bg

ESENLER HAFRİYAT - Esenler Hafriyat Firması

Esenler/İstanbul
Tel: 0532 111 05 71
Üye
ESENLER HAFRİYAT - Esenler Hafriyat Firması
1575579840_edeler_hafriyat_9792.jpg

Yetkili Adı
: BU SAYFA SATILIKTIR
Adres
:
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Esenler

Telefon
: 0532 111 05 71
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: İnşaat Firmaları
Email
:
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 824 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

HAFRİYAT İŞLERİ

 
Yıkım esnasında ortaya çıkan moloz ve atık metaller ayrıştırılarak yerinden taşınmaktadır. Yıkımı yapılan binadan kalan hafriyat atıkların taşınması konusu da önemlidir. Özgür Yıkım, her türlü inşaatınız için yıkım, kırım ve sonrasında çıkan hafriyat atımı, hafriyat taşıma işlerinizi titizlikle yapar. Hafriyat firmaları için hafriyat fiyatları konusunda inceleme yaptıktan sonra nasıl projeler içinde yer aldıklarını da araştırmalısınız.
Hafriyat atımı fiyatları, hafriyat firmaları, yıkım fiyatları gibi araştırmaları yaparken yıkım firmalarının bu alanlardaki uzmanlıklarını ve geçmiş deneyimlerini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Özgür Yıkım’dan fiyat bilgisi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Özgür Yıkım olarak fabrika yıkımı, otel, okul, hastane yıkımı, hafriyat, tadilat, bina yıkımı, ev yıkımı, toprak açma, kentsel dönüşüm için tüm kazı, yıkım ve hafriyat hizmetlerini vermekteyiz.
 

İSTANBUL HAFRİYAT İŞLERİ

 
Kurulduğu günden bu yana tüm bu hizmetleri kusursuz olarak yerine getirmiş ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamış olan firmamız çok ciddi referanslarla çalışmıştır. İstanbul’da yıkım ve hafriyat işleriniz için tek adres her zaman Özgür Yıkım olacaktır.
Yeni sistemde belediyelere belli başlı yetkiler verilmiştir ve bu yetkiler devletimiz tarafından da denetlenmektedir. Amaç, boş ve dolu tüm arazilerin yeniden yapılanmasını amaçlamaktadır. Dolu olan arazilerde yıkım çalışmaları gerçekleştirilmekte, yeni yerleşim ve kentsel dönüşüm için zemin uygun bir duruma getirilmektedir. Sağlam bir temel oluşturmak ve zeminde uygun bir taban yaratmak için tüm araçlar; kamyon, kepçe, vinç, taş kırma makineleri ile tüm yıkım, hafriyat, kazı ekipleri hazırlanır. Türkiye’de olan birçok hafriyat firması arasından Özgür Yıkım en iyi araçları temin ederek, doğru mühendis ve müteahhitlerle çalışır.
Toprak kazma, toprak taşıma, moloz atımı, moloz taşıma gibi tüm işlerin prosedürlere uygun bir şekilde yapılması, belediyelerden gerekli izinlerin alınması işleri titizlikle yapılır. Kentsel dönüşüm son yıllarda yurtta ciddi bir dönüşüm projesi olmasına yol açtığından hafriyat şirketlerinin işleri fazlasıyla artmıştır. Bu tip büyük projelerde hafriyat firması, damperli kamyonlar kullanmakta ve bu da firmanın işini çok kolaylaştırmaktadır.
Tüm yıkım ve hafriyat çalışmalarında çeşitli kazalar olmaması adına Özgür Yıkım, Türkiye’nin en güvenilir yıkım firması olarak tüm önlemleri alır. Öncesinde çalışma alanının etrafı tamamen temizlenir ve boşaltılır. Kazı çalışmaları başlamadan önce her yere bariyerler kurulur. Kazı yapıldıktan sonra temel atma aşamasına geçmeden önce tüm molozlar üzeri kapalı araçlar ile taşınır. Tüm bu çalışmalar yapılmadan önce, yönetmeliklere uygun olacak şekilde ön hazırlıkların yapılması konusu biz kazı, yıkım, hafiyat şirketlerinin sorumluluğu altındadır ve özenle üzerinde durulması gereken detaylardır. Hafriyat yönetmeliği, bu anlamda başvurulması gereken bir kaynaktır. Şantiye alanında iş ve işçi güvenliğinin sağlanması, yönetmeliklere tam anlamıyla uyulması gerekmektedir.
Özgür Yıkım olarak, hafriyat yönetmeliğinin tüm detaylarına ve prosedürlere riayet ederek her aşamada hafriyat çalışmalarından sorumlu, işimizi olması gerektiği gibi yapan bir kazı, yıkım ve hafriyat firmasıyız.
Facebook Yorumları