bg

BEYOĞLU TEMİZLİK- Beyoğlu Temizlik İşi Yapanlar

Beyoglu/İstanbul
Tel: 0532 111 05 71
Üye
BEYOĞLU TEMİZLİK- Beyoğlu Temizlik İşi Yapanlar
1575578532_temizlik_1.jpg

Yetkili Adı
: BU SAYFA SATILIKTIR
Adres
:
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Beyoglu

Telefon
: 0532 111 05 71
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Temizlik Firmaları
Email
:
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 689 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Hakkımızda


İstanbul ve çevresinde hijyen teknolojisini kullanarak, müşterilerine sistemli şekilde temizlik hizmeti veren ilk işletmelerden birisi olma özelliğini taşımaktayız.

Bilgili, Araştırmacı Ve Sorumluluğunun Farkında
İnsan ve evcil hayvanların sağlığını tehdit eden mikroorganizmalar evrim geçirerek, her geçen gün, hızla değişmekte ve çoğalmaktadır. Bu yüzden temizlik sektöründe; konuya bilinçli yaklaşım ile sunulan hizmette kullanılan ürünlerde ki sorumluluğun farkında olmak çok büyük önem taşımaktadır. Hizmet sunduğumuz her alanda; insan ve canlı sağlığını tehdit edecek riskleri taşımayan ürünler kullanmaktayız. Hizmet üretirken, “İnsan ve Evcil Hayvanlaın Sağlığının Korunması” sorumluluğunu taşımaktayız.

Yenilikçi Ve Titiz
Günlük yaşam alanlarımızda önceleri temizlik kavramı yeterli gelmekte iken, değişen ve gelişen riskler sonucu günümüzde temizlik kavramı yeterli gelmemektedir. Önemli olan sağlığa zarar vermeyecek ürünler ile hijyeni sağlamaktır. Temizlik amaçlı kullanılan bazı maddelerin canlı sağlığı açısından zararlı kimyasallar içerebildiği, son yıllarda fark edilmeye başlanmıştır. Çalışmalarımızda, kirli alanların temizliği kadar, mikropların yeniden çoğalmasını engelleyici uygulamalara önem vermekteyiz.

İstikrarlı Ve Müşteri Dostu
İstanbul ve tüm ilçelerinde sunduğumuz hizmetlerde, müşteri memnuniyetini ve uzun ömürlü bir birlikteliği hedef almaktayız. Temizlik hizmetleri için bizi tercih eden bireysel ve kurumsal müşterilerimizin pişmanlık duymaması için, gerek araç ve ekipman, gerek elemanlarımızın mesleki yeterliliği açısından sürekli yenilenme içerisindeyiz. Faaliyetlerimize başladığımız tarihten bu yana, İstanbul ve özellikle Marmara Bölgesinde tercih edilen bir temizlik firması olmak ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim haklı gururumuzdur.

Facebook Yorumları