bg

Arslantaş Temizlik Gaziantepte temizlik işi yapanlar

Marslantaş Ltd. (Sanitasyon Temizlik Site ve Bina Yönetim Danışmanlık Hizm. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.)Yeditepe Mah. Yeşil Vadi Bulvarı No:368/A Sahinbey/Gaziantep
Tel: 0 532 628 31 27 Cep: 0 532 628 31 27 Fax: 0 532 628 31 27
Üye
Arslantaş Temizlik Gaziantepte temizlik işi yapanlar
1553522471_3.jpg

Yetkili Adı
: Mehmet Bey
Adres
: Marslantaş Ltd. (Sanitasyon Temizlik Site ve Bina Yönetim Danışmanlık Hizm. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.)Yeditepe Mah. Yeşil Vadi Bulvarı No:368/A
Şehir/İlçe
:

Gaziantep / Sahinbey

Telefon
: 0 532 628 31 27
Cep Tel
: 0 532 628 31 27
Faks
: 0 532 628 31 27
Sektörler
: Temizlik Firmaları
Email
: [email protected]
Web
: marslantas.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(5 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 932 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Arslantaş Temizlik Hizmetleri olarak başta Gaziantep olmak üzere Türkiye genelinde kurum ve özel kuruluşlara sanitasyon temizlik hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde bulunan eğitimli ve deneyimli mühendis, mimar ve tekniker kadrolarımız verdiğimiz profesyonel hizmet ile siz müşterilerimize değer katıyoruz.

SANİTASYON NEDİR?

Sanitasyon hijyen ve sağlık koşulların oluşturulması ve devam ettirilmesi anlamında, uygulamalı bir bilim dalıdır.Sağlıklı personel tarafından hijyenik koşularda sağlıklı gıda ürünlerin üretimini sağlar. Sanitasyon temizlikle eşdeğer tutulmamalıdır. Sanitasyon daha geniş kapsamlıdır.Ev ve fabrika görünümünün iyileştirilmesine, geliştirilmiş atık uzaklaştırma yöntemleriyle çevrenin korunmasına katkıda bulunur.

SANİTASYONUN YARARLARI

Gıda ürünü işleyen fabrikalar hijyenik şartlara uyularak kurulsa da sanitasyon işlemine gerekli önem verilmez ise gıda ürünleri hastalığa neden olan mikroorganizmalarla bulaşmaya maruz kalabilir.Etkili bir sanitasyon işlemi uygulandığında temiz ve güvenilir bir gıda ürünü daha az modern tesislerde bile üretilir. Sanitasyonun toplum ve işletmeci için sayılamayacak kadar çok yararı vardır. Ne yazık ki çoğu zaman sanitasyonun yararlarını yeterince anlamamaktan kaynaklanan temiz olmayan ürün işleme uygulaması görülmektedir. Bugün etkin yapılan bir sanitasyon işlemi büyük felaketleri önler.

Gıda güvenliği çok önemli bir konudur. Gıda güvenliği, tüketilen gıdanın sağlığa zarar vermemesi demektir.Gıda kaynaklı hastalıklar dünyada giderek çok ciddi boyutlara varmaktadır. Örneğin bir yıl içerisinde A.B.D.’de 400 bin – 4 milyon arasında gıda kaynaklı salmonella ile ilgili hastalık olduğu bildirilmiştir. İngiltere’de her yıl toplam nüfusun %20’si, ABD ‘de %28 ‘i gıda kaynaklı hastalıklara yakalanmaktadır.

İyi bir sanitasyon programı yasalara uygun bir üretim yapmaya,işlenen ürünün kalite ve depolama süresini arttırmaya olanak sağlar.Böylelikle ürünün raf ömrünü ve tüketicinin ürünü tercih etmesini sağlar.

Facebook Yorumları