bg

AĞRI BANDI - Ağrı Bandı satışı yapan firmalar

Merkez/Adana
Üye
AĞRI BANDI - Ağrı Bandı satışı yapan firmalar
1579172863_03_400x245.jpeg

Yetkili Adı
: BU SAYFA SATILIKTIR
Adres
:
Şehir/İlçe
:

Adana / Merkez

Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Online
Email
:
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(6 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1622 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

2002 yılından günümüze içinde bulunmuş olduğumuz sektörde (wellness) faal bir şekilde çalışmaktayız.

 

2008 yılına geldiğimizde firmamızı resmi olarak kurduk.

 

2013 yılının sonu geldiğimizde ise ilk defa ağrı bantları ile tanışma fırsatına nail olduk.

 

Bir Amerikan şirketinin Türkiye de birlikte çalışma teklifine evet dedik.Ekip ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalarımız da çok ciddi kariyerlereulaşarak Ülkemizin bayrağını 190 dan fazla ülkeye şirket merkezinden  tekrar, tekrar başarı hikayeleri ile paylaşma onuruna  ulaştık.

 

Bu süreçte çok daha önemli bazı bilgilerin sahibi olduk. Bunların en başında ise Gün gelecek insanlar deri yoluyla beslenme dönemine geçebilecekler.

 

İnsanlar hastalıklarını deriden, bu bantlar yardımı ile tedavi edebilecekler ve bunun içinde Transdermal dalga teknolojisini daha ileri ye taşıyıp insan oğlunun organ  ömür yapısı üzerinde etkin rol alan bir iyileştirme metodunu bulabileceklerini mümkün olabileceğini gördük.

 

Yani enjeksiyon yerine hiç acı vermeyen ve metabolizmayı yormayan daha etkin tedavi yöntemleri bilim adamları tarafından araştırılmaya başlandı bile.Tabi bu yazdığımız tedavi günümüzde tam olarak henüz yok. Lakin yakın zamanlarda duyabilirsiniz. Nano teknolojisi henüz ülkemizde mevcut değil. Bu teknoloji Japon ve Kore gibi ülkelerde hemen, hemen her işin başı olmuş durumdadır.

 

İşte bu iki teknoloji yani  “T D T”  ve  Nano teknoloji  gelecekte sağlık  sektöründe büyük bir çığır açacaktır.Bu bilinçle günümüzde var olan. Daha önce içinde bulunmuş olduğumuz bu çalışmanın devamı en iyi şekilde yerine getirmek için ekibimiz ile birlikte bir çalışma yapmaya karar verdik.

 

Elimizde ki ürünlerin özellikle antik otlar (Kore ginsengi) ile teknolojinin bir araya gelerek hibrit bir sonucu ortaya koyması çok etkileyicidir.

 

Hiçbir yan etkisi olmayan ürünlerimiz ile çalışmaya ve bu çalışmanın şartlarını da Ülkemizin, siz değerli insanlarına en uygun şekline göre uyarlamak öncelikli hedefimiz oldu. Gerek kalite gerekse hizmet anlamında doğru bir çalışma sistemi ile yola çıkmış durumdayız.

 

Bu çalışmada beni yalnız bırakmayan tecrübeleri ile her zaman en iyi çalışmayı hedefleyen işlerinde uzman bayi ve ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.Bu noktadan hareket ile önümüzde ki süreçte daha yapacağımız birçok çalışmalar olacağını bilmekteyiz.

 

Müşterilerin ihtiyaçlarını en uygun şekilde gidermek ve kaliteli hizmet verileceğini belirtmek isteriz. Bu konuda firmamızın Kurcusu olarak başta Levent REYHANDALI ve 2008 den bu güne çalışmalarında öncelikle müşteri memnuniyetini baz almış olan “Reyhandalı Ticaret” olarak var olan markalarımızın altın bant  “moringano” bant ürünleri ile sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

 

Müşterilerimizin, her zaman sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek için Web sitemiz olan moringano.com.tr adresinde gerekli iletişim adresleri ve numaramız mevcuttur.

 

Sevgiyle Kalın

Firma kurucusu

 

Facebook Yorumları