bg

AFM HİZMET - küçükçekmecede temizlik işi yapanlar

2. Namık Kemal Cad. No:18/2 Küçükçekmece/İstanbul Küçükçekmece/İstanbul
Tel: 0 542 249 34 08 Cep: 0 542 249 34 08 Fax: 0 542 249 34 08
Üye
AFM HİZMET - küçükçekmecede temizlik işi yapanlar
1550047408_9.jpg

Yetkili Adı
: AFM HİZMET
Adres
: 2. Namık Kemal Cad. No:18/2 Küçükçekmece/İstanbul
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Küçükçekmece

Telefon
: 0 542 249 34 08
Cep Tel
: 0 542 249 34 08
Faks
: 0 542 249 34 08
Sektörler
: Temizlik Firmaları
Email
: [email protected]
Web
: www.afmhizmet.com.tr
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(2 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1283 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Sunduğu kaliteli hizmetler ile temizlik sektörünün lider konuma sahip olan ismi AFM Personel Destek Hizmetleri Temizlik Danışmanlık, bireysel ve kurumsal çözümleri ile her zaman yanınızdadır. Ticari işletmeler için profesyonel çözümler sunan firmamız ayrıca kişisel temizlik ihtiyaçlarınızı içinizin rahat edeceği şekilde karşılamaktadır.

AFM Personel Destek Hizmetleri Temizlik Danışmanlık, günümüz koşullarında kuruluşların her alanda daha az maliyet ve risk kapsayan buna karşılık daha verimli ve kaliteli hizmet arayışına yönlenmiş oldukları bilinciyle faaliyet gösteren bir hizmet şirketidir.

Amacımız çözüm ortağı olarak çalıştığımız tüm projelerimizde müşterilerimize temiz, sağlıklı hijyenik ve rahat bir ortam sağlamaktır. Profosyonel yönetim kadrosu ve personellerimizle belirttiğimiz hizmetler dahilinde sizlerle iş birliği yaparak çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz. İstenilen zamanda ve arzu edilen kalite standartlarında temizlik hizmeti vermektedir.

AFM Personel Destek Hizmetleri Temizlik Danışmanlık

Hedefimiz: Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak sektörde tercih edilen olmaktır.

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz. Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Çözüm ortağınız olalım. Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede hizmet üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket..

Facebook Yorumları