bg

EFE TEL ÖRGÜ - Yenimahalle Tel Örgü Firması

Ostim OSB Mahallesi Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkesi A Blok 25/38 Merkez/Ankara
Tel: 0.312 385 97 79 Cep: 0.532 579 79 93 Fax: 0.312 385 97 79
Üye
EFE TEL ÖRGÜ - Yenimahalle Tel Örgü Firması
1575580604_urun_115_kapak_klasik_panel_cit2.jpg

Yetkili Adı
: EFE TEL ÖRGÜ
Adres
: Ostim OSB Mahallesi Alınteri Bulvarı Ostim İş Merkesi A Blok 25/38
Şehir/İlçe
:

Ankara / Merkez

Telefon
: 0.312 385 97 79
Cep Tel
: 0.532 579 79 93
Faks
: 0.312 385 97 79
Sektörler
: İnşaat Firmaları
Email
: [email protected]
Web
: www.efetelorgu.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 424 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
TEMEL DEĞERLERİMİZ ;
  • Müşteri Anlayışı
Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.
  • Takım Çalışması
Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.
  • Samimi İletişim
Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.
  • Zamanında Teslimat
İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla işleri teslim etmek.
  • Çalışanlara Özel
Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.


 

MİSYONUMUZ ;
Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla daha da büyümek ilkesini benimsemiştir.
VİZYONUMUZ
Uzmanlaştığı inşaat elektrik, kafesli tel, panel çit, güvenlik çitleri sektöründe imza atttığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri başarıyla yürütmek, sonlandırmaktır ve güçlü yapısını koruyarak, sektöründe dünya çapında bir marka haline gelmektir.


 

KALİTE POLİTİKAMIZ
Proje Yönetimi ve İnşaat Teknikleri konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiren merkez ve şantiye kadroları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.


 

SOSYAL SORUMLULUK ;
  • Sosyal Sorumluluk Bilinci
Günümüzde yaşam koşullarının geldiği noktada sosyal refahın korunması adına kurumlara büyük sorumluluklar düşmektedir. Çevre, sağlık, eğitim, ekonomi gibi temel yaşamsal olgulara dair gösterilen kurumsal duyarlılıklar, toplumsal refah seviyesinin artırılmasında büyük rol oynamaktadır.
  • Çevresel Bilinç
Efe Grup, çevre konusunda çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Tüm projelerinde çevresel atığa, fiziksel veya kimyasal kirliliğe yol açabilecek tüm unsurları önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Projelerinde yer verdiği geniş yeşil alanlar ile daima nefes alan ve aldıran mekanlar yaratma çabasında olan Efe Grup, sağlıklı toplumlar için mutlaka temiz bir çevre gerektiğine inanmaktadır.
  • Eğitim Bilinci
Sağlıklı bir toplum için eğitimi de olmazsa olmaz olarak gören Efe Grup, bilinçli toplumların iyi eğitimli gençler tarafından oluşturulacağına inanmakta, katkıda bulunduğu okul ve derslik inşaatlarının yanı sıra, bireysel desteklerle de gençlerin iyi eğitim alması için gerekli duyarlılığı göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne sosyal sorumluluk çalışmalarını titizlikle sürdüren Efe Grup, bu alandaki faaliyetlerini artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir
Facebook Yorumları