bg

BU SAYFA SATILIKTIR ataşehir asansör tamiri yapan firmalar

İSTANBUL atasehir/İstanbul
Tel: 0850 333 05 71
Üye
BU SAYFA SATILIKTIR ataşehir asansör tamiri yapan firmalar
1478606537_tuzla_asansor_tamiri.jpg

Yetkili Adı
: x
Adres
: İSTANBUL
Şehir/İlçe
:

İstanbul / atasehir

Telefon
: 0850 333 05 71
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Asansörcüler
Email
: info@x.com.tr
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1600 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
HAKKIMIZDA
 
İmalat ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi işlemi firmamız bünyesinde deneyimli ve uzman personelimiz tarafından teknik hesapları EN81 standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamında yapılır ve 95/16/AT asansör direktifi ile gelen tüm şartları yerine getirmektedir. Asansör, ayrıca bakım, onarım, teknik servis hizmetleri konusunda  İSTANBUL , DÜZCE ve BOLU başta olmak üzere çeşitli bölgelerde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE, TSEK, ve CE kalite belgelidir.
 
Şirketimiz Kaliteli ve çağdaş hizmet prensipleri hizmet vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek sektörümüzün lider firması olabilmek için kalite ve dürüst iş anlayışımızdan ödün vermeden sizlere ulaşmak arzusundayız. Tecrübeli teknik personelimizin yeteneklerinin kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımızla birleştirerek, hizmeti en üst seviyede tutarak vazgeçilmez olmak Asansör ailesinin ortak amaç ve gayesidir.
 
Siz değerli çözüm ortaklarımızın katkıları ile sunacağımız hizmette çağdaş ve ileri teknolojiyi sizlerin hizmetine sunan daimi bir çözüm ortağınız olacağımız inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılık ile sürdürmekteyiz.
 
Ürün ve hizmetimizde, yasal standart mevzuatlara uyarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, çalışmalarımızın kaliteye katılımını sağlayarak, güler yüzlü hizmet vererek müşteri memnuniyetini sürekli kılmak ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmesini sağlamak kalite politikamızdır.
 
Facebook Yorumları