bg

AVON TEMSİLCİLİĞİ İÇİN kırıkkalede avon üyeliği yapanlar

yaylacık mahallesi 331. sokak uyar apartmanı kat 5 no:20 Merkez/Kırıkkale
Tel: 0507 434 18 18 Cep: 0546 434 18 18 Fax: 0507 434 18 18
Üye
AVON TEMSİLCİLİĞİ İÇİN kırıkkalede avon üyeliği yapanlar
1516024456_5.jpg

Yetkili Adı
: SERAP ACAR
Adres
: yaylacık mahallesi 331. sokak uyar apartmanı kat 5 no:20
Şehir/İlçe
:

Kırıkkale / Merkez

Telefon
: 0507 434 18 18
Cep Tel
: 0546 434 18 18
Faks
: 0507 434 18 18
Sektörler
: Online
Email
: [email protected]
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 5 /5)
(2 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1255 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Avon’un, kadınları desteklemeye adanmışlığı sadece güzellikle sınırlı kalmayıp kendine güven, finansal özgürlük ve sağlığı da içermektedir. Her geçen gün daha da büyüyen Başman Grup- Avon Kozmetik 2002 yılında kurmuş olduğu ‘Meme Kanseri & Kadın Hastalıklarına Karşı Savaş’ Fonu çerçevesinde yapıyor olduğu çalışmalar ile gurur duymaktadır. Bu fonda biriken 16,000 TL ile 2004 yılında Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesine Sito Santrufuj cihazı bağışlanmıştır. Fonda birikmiş olan 50,000 TL 2011 yılında Burhan Nalbantoğlu Hastanesine bağışlanmıştır.

Kuzey Kıbrıs’ın Kozmetik Pazarında en büyük yerine sahip olan Başman Grup-Avon Kozmetik, bu güçlü yerini desteklemek amacıyla alt yapısında sürekli yatırımlar yapmaktadır.

1985 yılından bu yana Avon, ürün yelpazesini önemli ölçüde genişleterek, her ay farklı olarak basılmakta olan katalogların sayısını artırarak, kadınlara kaliteli ve uygun fiyatlarla satılmakta olan güzellik ürünlerinden daha fazla seçim yapma fırsatı sunmaktadır. Bizler aynı zamanda bağımsız girişimcilerimize verdiğimiz hizmet standartlarımızı da geliştirerek onların gelişimlerine yönelik eğitim programları uygulamaktayız. Eğitim, katalog ve gelişmiş ürün yelpazesinin de desteği ile Avon bugün, yarın ve her zaman çok daha fazla sayıda müşterisine hizmet verebilecek konumdadır.

Avon Ürünleri Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde uzun yıllardır satılmaktadır. Avon Kozmetik, kalite ve güvenilirlik gerekliliklerini karşılayan ürünlerin piyasaya sürülebilmesi için sıkı kalite kontrol prosedürleri uygulamaktadır. Kozmetik kategorisinde yer alan ürünlerimiz Avrupa Birliği’nde yürürlükte olan 76/768/EEC Kozmetik Direktifi ve eklerine uygun standartlarda üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadır. Ayrıca ülkemizde geçerli olan Sağlık Bakanlığı izni alınarak satışları yapılmaktadır.

 

Avon Kozmetik, Tüketici’nin bilgilendirilmesi konusunda son derece hassas bir politika izlemekte olup, gerekli kullanım bilgileri ve uyarılar ürünlerimizin üzerinde Türkçe dilinde verilmekte ve tüketicimize ulaştırılmaktadır. Bu bilgilendirmelerin yanısıra çeşitli bölgelerde düzenlenen ve duyuruları önceden yapılan Ürün Eğitimleri ile kullanıcılarımızın bilinç düzeyi artırılmaktadır.

Avon Kozmetik, Tüketicilerimizin ürünlerimizi herhangi bir nedenle iade etmek istemesi halinde satın alma tarihi itibari ile yaklaşık 15 günlük bir süre zarfında Bölge Satış Sorumlulularımız veya Dağıtımcılarımız aracılığı ile iade hakkına sahip oldukları bir prosedür izlemektedir. Amacımız tüketicilerimizin iade işlemi yapmak istemeleri halinde herhangi bir problem yaşamadan sorunlarını giderebilecekleri bir alışveriş ortamı sağlamaktır.

Avon %100 Müşteri Memnuniyeti ilkesi ile çalışmakta olup tüketicilerimizin ürün ile ilgili tüm şikayetleri Şirket prosedürümüz doğrultusunda takip edilmektedir.

Herhangi bir tüketicimizin bir ürünle ilgili bilgi almak istemesi yada herhangi bir talebini dile getirmek istemesi halinde direkt olarak (0392) 223 22 07 numaralı hattımızı arayarak bilgi alma imkanı bulunmaktadır.

Şikayet niteliğinde bir talep geldiğinde, bu talep prosedür dahilinde kayda alınmakta ve talepler Uzman personel tarafından yönetilmekte olup, tüketicilerimizin problemleri %100 memnuniyet ilkesine göre çözülmektedir.

Facebook Yorumları