bg

Avcılarda Elektrikci Ustası

AVCILAR İSTANBUL Avcilar/İstanbul
Üye
Avcılarda Elektrikci Ustası
1583185418_unnamed_4.jpg

Yetkili Adı
: BU SAYFA SATILIKTIR
Adres
: AVCILAR İSTANBUL
Şehir/İlçe
:

İstanbul / Avcilar

Telefon
:
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Elektrikçiler
Email
:
Web
:
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 2 /5)
(4 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 972 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İstanbul'da artık evlere ve iş yerlerine bir telefon ile elektrikçi çağırabilirsiniz...

İstanbul Elektrik 7 gün 24 saat çalışan ekibiyle beklentilerinize karşılık verebilecek düzeyde bir firmadır...

Elektrikçilik uzmanlık gerektiren, elektrik arızalarına mudahale ise ciddi riskler taşıyan bir iştir.Firmamız bu ciddiyetin farkıdalığıyla, elektrikçiler alanında uzman kişilerle çalışmayı ilke haline getirmiş müşterilerimizin sorunlarına kesin hızlı ve güvenli çözümler sunarak bunları aynı ilkelerle hayata geçirmek ise bizim temel hizmet anlayışımızı oluşturmuştur.

Profesyonel ve her biri alanında uzun yılların deneyimine sahip olan elektrikçiler servisimiz, yaşamalanlarınızda işyerlerinize kadar elektrikle ilgili her türlü ihtiyacınıza güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. 

Evinizde veya iş yerinizde çıkan elektrik probleminde yapmanız gereken tek şey İstanbul Elektrik'i aramak... Size bir telefon kadar yakınız... 05337947219 Her türlü tamir - tadilat, bakım - onarım, tesisat kurulum, elektrik malzemeleri temini, dekarasyon, fuar stand kurulum işleriniz usta ve deneyimli ekibimizle kısa sürede çözümlenir. 

 

 

Elektrik Servis

Ofisinizde veya evinizde oluşabilecek her türlü elektrik sorununda Elektrik Çözüm Merkezi olarak İstanbul'un tüm bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Elektrik tesisatında veya elektrik ile ilgili genel bir durum oluşması durumunda adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapmakta, ihtiyacınıza yönelik en uygun hizmeti 7 Gün 24 Saat sunmaktadır. 

Elektrik ile ilgili sorunlar bazı durumlarda acil müdahale ve çözüm gerektirebilmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız alanında uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız İstanbul içi 7 Gün 24 Saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Siz de evinizde veya ofisinizde elektrik ile ilgili sorun yaşamanız durumunda 7/24 bizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

 

Elektrik Arıza

Evinizde veya ofisinizde yaşanacak elektrik arıza durumları çoğu zaman ciddi zararlara, maddi ve manevi kayıplara yol açabilmektedir. Evinizde veya ofisinizde yaşanacak her türlü elektrik arıza durumunda 7/24 bize ulaşabilir, kesintisiz hizmet alabilirsiniz. 

Tamamı alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, bize ulaşmanız halinde hızlı bir şekilde adresinize gelmektedir. Bu sayede zaman kaybetmeden hızlı çözüm sunmaktadır. 

Siz de evinizde veya ofisinizde elektrik ile ilgili sorun yaşamanız durumunda 7/24 bizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

 

Merkezi Sistem Tv Sistemleri

Daha çok ev ve apartmanlarda kullanılan Merkezi TV Sistemleri, tek bir yayın üzerinden tüm dairelere ek bir kablolama ve maliyet oluşturmadan televizyon yayını sunmaktadır. Apartmanlar inşaat aşamasındayken yapılan kablolama sayesinde daire sakinleri merkezi tv üzerinden herhangi bir ek cihaza ihtiyaç duymadan tv yayını izleyebilmektedir. 

Alanında uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile 7/24 hizmet veren firmamız, Merkezi TV Sistemi konusunda da profesyonel hizmet sunmaktadır. 

Siz de Merkezi Sistem Tv Sistemleri ilgili konularda 7/24 bizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

 

 

CCTV Kamera Sistemleri

CCTV Kamera Sistemleri, kameralar aracılığıyla kaydedilen görüntünün bir konuma iletildiği sistemlerdir. CCTV kameralar günümüzde en sık bina, apartman ve iş yerlerinin güvenliğinde kullanılmaktadır. 

Elektrik Çözüm Merkezi olarak evlerde, binalarda ve iş yerlerinde CCTV Kamera Sistemlerinin kurulum ve montaj işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Siz de CCTV Kamera Sistemleri konusunda bilgi ve destek için İletişim sayfamızda yer alan numalardan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Facebook Yorumları